Украина
Сменить
Сменить

Кран маніпулятор Jonsered 80 L в Виннице

Кран - маніпулятор лісовий - Jonsered 80 L вир-во HIAB Швеція. Вп. крану 3800 кг. , виліт стріли 7, 2метрів. , вихід під ротатор , управління - пост оператора на колонні крану , поворот в транспортне положення опорних лап . В відмінному стані - капітальний ремонт ( нові: циліндри, розподільники, гідравлічні магістралі, поворотні втулки, пальці і т.д.) , перевірений в роботі на вантажівці . Не експлуатувався в Україні. В комплекті. Продам крани-маніпулятори гідравлічні . Монтаж на Ваш автомобіль с подальшим обслуговуванням. Документи для реєстрації. Kрани-маніпулятори для виконання різних будівельних , транспортних та монтажних робіт Можлива комплектація додатковим обладнанням ( ківш для сипучих вантажів, захват для лісу, металолому та ін. )Встановлення. Документальний супровід. Ремонт.
Захват лісовий, новий. Розкриття 135 см. На втулках. Марка сталі 09г2с – низьколегована конструкційна сталь. Ціна - 1050 $

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Действия с объявлением #1724949

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Кран маніпулятор Jonsered 80 L с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении