БТІ Вінниця ТОВ Перше приватне БТІ технічна інвентаризація в Виннице, предлагаю, услуги, юридические услуги в Виннице - 1363537, vinnica.avizinfo.com.ua

Подать объявление Мои объявления
Ваши действия

Наша кнопка

Украинская Доска БЕСПЛАТНЫХ Объявлений AvizInfo.com.ua, Винница

Код кнопки
QR код этой страницы

БТІ Вінниця ТОВ "Перше приватне БТІ" технічна інвентаризація в Виннице

AvizInfo.com.ua
Объявление:
Размещено:
12.09.2018, 12:45
 БТІ Вінниця  ТОВ "Перше приватне БТІ"  технічна інвентаризація, Объявление #1363537
ТОВ «Перше приватне БТІ».
Технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна з видачею технічного паспорту.
Узаконення самовільного будівництва житлових (садибних) будинків (прибудов), комерційних об’єктів, громадських будинків, тощо.
Визнання права власності на самовільно збудовані, або реконструйовані об'єкти нерухомого майна за рішенням суду.
Підготовка усіх дозвільних документів на початок та завершення будівництва (нове будівництво, реконструкція, самовільне будівництво).
Введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна, підготовка Декларацій та повідомлень для подання до Державної архітектурно-будівельної інспекції.
Реєстрація речових прав на нерухоме майно Вінниця та Вінницька область.
Надаємо комплекс послуг щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно в органах Укрдержреєстру у м. Вінниці та Вінницькій області.
Юридичні консультації послуги адвоката.

ТОВ «Перше приватне БТІ», маючи в своєму складі високо кваліфікованих і сертифікованих інженерів з інвентаризації нерухомого майна, пропонує свої конкурентоздатні послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення технічного паспорту. Вартість наших робіт конкурентноздата та є договірною.
Проводимо технічну інвентаризацію: житлових та нежитлових будівель, споруд, інженерних мереж (водо-, електро-, газо-, теплопостачання, каналізації), водозахисних, водопідпірних (гребель, дамб), меліоративних споруд та систем інженерного захисту (дренажі та ін.).
Також слід звернути Вашу увагу на те, що на сьогоднішній день, більшість власників нерухомості мають незаконно побудовані, переплановані та реконструйовані об’єкти, оскільки вчасно не оформили дані процеси (будування, перепланування, реконструкція).
Поряд з іншим, ми також пропонуємо комплекс послуг для юридичних осіб (незалежно від форми власності) та фізичних осіб щодо оформлення (узаконення) самовільного будівництва житлових будинків (прибудов), комерційних об’єктів, громадських будинків, тощо.
Здійснюємо підготовку усіх дозвільних документів на початок та завершення будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, самовільне будівництво).
Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно в Укрдержреєстрі.
Також пропонуємо послуги щодо підготовки необхідних документів для державної реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в органах Укрдержреєстру.
Надаємо консультації щодо отримання свідоцтв на право власності на об’єкти нерухомого майна, оренди земельних ділянок, оренди водних об’єктів, тощо).
Також, пропонуємо комплекс послуг для сільгоспвиробників щодо оформлення права власності на майнові паї бувших КСП та отримання свідоцтва на право власності на зазначені об’єкти нерухомого майна.
Слід зазначити, що лише зареєстровані права мають юридичну силу перед іншими (третіми) особами, а зареєструвати за собою права на нерухомість може лише особа, якій вони належать згідно з дійсними документами, які відповідають вимогам законодавства.
Саме з проведенням державної реєстрації пов’язується момент виникнення права власності на нерухоме майно.
Пропонуємо комплекс послуг з метою легалізації та узаконення самовільних реконструкцій та перепланувань об’єктів нерухомого майна , а саме житлових (садибних) будинків (прибудов), комерційних об’єктів, громадських будинків, тощо.
Узаконення самовільного будівництва дає право власнику в подальшому повною мірою володіти, користуватись та розпоряджатись своєю власністю.
Високопрофесійний підхід, оперативність виконання та порядність стосунків гарантуємо.
Вищезазначені послуги надаються як у м. Вінниці та Вінницькій області, так і на всій території України.
Данные объявления:
Реклама:

Цена:
888 грн.
Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Категория (раздел):
Местоположение:
Торг:
--

Контактные данные:

Автор:
Коваленко Владимир
Основной телефон:
(097) 255-96-69
Город:
Винница
Адрес:
ул. Володарського, 41

Изображения:


Информация о компании, которая разместила объявление:
ТОВ «Перше приватне БТІ» Вінниця (097)255-96-69, (0432)57-65-67.
AvizInfo.com.ua

Обратная связь:


Написать сообщение (задать вопрос) для Коваленко Владимир

автор объявления " БТІ Вінниця ТОВ \"Перше приватне БТІ\" технічна інвентаризація в Виннице"
Ваше Имя, Фамилия: *
Ваш E-mail: *
(email не публикуется на страницах сайта)
Ваш Телефон:
Заполните по крайней мере одно поле (Е-мэйл или телефон), чтобы автор имел возможность связаться с Вами. Также можете написать дополнительные контактные данные в тексте Вашего сообщения.
Ваше сообщение: *
Введите код с изображения (только цифры и латинские буквы) *
Нажмите кнопку "Изменить код" пока не получите разборчивый код
* - Поля формы, обозначенные этим знаком, являются обязательными для заполнения.

Соседние объявления в списке объявлений Юридические услуги Винница:


адвокат, адвокатские услуги Винница (097)255-96-69

Услуги адвоката (097)255-96-69, (0432) 57-65-67. Все виды юридических услуг. Юридические консультации. ...

Адвокат Коваленко В.В. юридичні послуги та супровід

Адвокат Коваленко Володимир Васильович. Всі види юридичних послуг. Юридичні консультації. Юридичний ...Администрация сайта AvizInfo.com.ua не несет ответственность за содержание размещенных объявлений.
Мы ценим конфиденциальность наших пользователей. Мы не передаем и не продаем личную информацию зарегистрированных пользователей AvizInfo.com.ua третьим лицам. Мы не отвечаем за правила конфиденциальности сайтов на которые ссылается AvizInfo.com.ua. На некоторых страницах нашего сайта представлена реклама Google Adsense Advertising Network. Чтобы узнать подробней о правилах конфиденциальности Google нажмите тут.
Rambler's Top100 Украина онлайн Украинский портАл Яндекс.Метрика